Автор книжки про “аферистку Тимошенко” виявився екс-агентом “Штазі”

Автор книжки про українського екс-прем’єра “Аферистка. Справа Тимошенко”, німецький публіцист Франк Шуманн був інформатором “Штазі”.

Про це пише “Німецька хвиля” з посиланням на сайт Федерального фонду з опрацювання наслідків диктатури Соціалістичної єдиної партії Німеччини.

Як відомо, німецький журналіст і публіцист видав книгу “Аферистка. Справа Тимошенко”, присвячену екс-прем’єру і кримінальним справам порушеним щодо неї.

“На сайті Федерального фонду з опрацювання наслідків диктатури Соціалістичної єдиної партії Німеччини є інформація про те, що Шуманн був інформатором “Штазі” (НДРівського аналога КҐБ). Книжка про Тимошенко з-під його пера вийшла у певному сенсі ідеологічною”, – зазначило видання.

“Шуманн бере протестний рух Помаранчевої революції в лапки, наводячи перелік американських грантодавців, які буцімто фінансували протестувальників. Про вшанування Голодомору за президентства Ющенка пише як про політично вмотивоване, відзначаючи при цьому, що Янукович закликав не перебільшувати кількості жертв”, – йдеться у статті.

“Шуманн воліє вкладати оціночні судження у вуста інших, цитуючи журналістів відомих видань, водіїв таксі та зустрічних пенсіонерок”, – зазначило видання.

У книжці є багато чого, окрім, власне, спілкування із самою Юлією Володимирівною – українські чиновники не дозволили з нею зустрітися. Її однопартійці або прихильники співрозмовниками творця “Аферистки” теж не стали. Як пояснив автор-видавець на прес-конференції в Києві, йому не вдалося до них додзвонитися“, – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, на початку грудня донька Юлії Тимошенко Євгенія заявила, що останнім часом видається багато замовних книжок, які мають на меті дискредитувати екс-чиновницю.

 • Agnostik-mykola

  Ми і без штазі знаємо, що КАПЕЦтельман ЗЛОДЮЖКА і АФЕРИСТКА. А ви за методом,- НІЧИМ КРИТЬ АРГУМЕНТИ, КРИТІКУЙ АВТОРА? Це вже СТАРО, придумайте щось нове, ВОНЯ вам заплатить.

 • дул бы в комитетскую трубу книга бы была совсем о другом

 • Curt2

  Ну и что? Яворивский бывший стукач, так этого никто не замечает. Грушевский тоже у Сталина просил кафедру и получил эту должность. Теперь герой нации.

 • Gjkglgyoy

  к сожалению продажные есть всегда.

 • Прохожий

  Читал книгу.Считаю, что писал он не упрежденно. У нас половина писателей также была информаторами.Вспомните о Яворивськом, Павличко и др. Потом были депутатами, а кто и сейчас, борцами за независимость. А о журналистах я вообще молчу.Главное, что написал, а не кем он был.

  • Alex Kyiv

    Шото слабо верится, что читали. Ее только полтора месяца назад презентовали и тираж около 3 тыс., а поэтому не везде есть. Вы, судя по-всему противник той, оком книга, и чтоюы вот так ринуться читать…

 • Lozovskiwor

  И только поэтому он написал неправду про мошонку, а может наоборот, именно поэтому он и написал правду про аферистку, известную в народе,как мошонка-“воровка на доверии”!

 • guguk

  Экс-премьер Тимошенко – владелица порносалона, строила карьеру в бизнесе и политике через постель Вяхирева и Лазаренко. Правая рука Турчинов – бывший комсомольский лидер, в данный момент действующий сектант. Соратник Луценко – сын партработника, наследственный мажор и алкаш.
  Но вот почему-то им поклоны бьют в ноги, не замечая этих брёвен. 

 • евроказак изя

  фаравон учебу совмещала с членством в КПСС и стукачеством в КГБ.

 • Durmann

  Для тех,кто не знает-“Штази” была лучшей(даже по сравнению с КГБ
  и Моссад) спецслужбой мира! Тем более ценно,что писал специалист!
  И,заметьте,в статейке нет конкретных опровержений,только стенания.
  А еще их геноссе Мюллер вопрошал “Фактики?”
  Ан нет! Против фактов и турчинов не прется!……

 • полухохол

  все что пишут негативного о тимохе является очень необходимым для народа Украины