Багатосерійна екранізація Біблії стане головним телехітом 2013


Цьогоріч на екрани вийде масштабна екранізація Біблії.
Щоб дізнатися більше про минуле, тепер не обов’язково читати підручники, досить вибрати серіал про цікавій епос. У 2013 році глядачі поринуть у прадавню історію – на екрани вийде масштабна екранізація Біблії.

У телевізійного продюсера Марка Барнетта є принцип: не слід робити видовище, потрібно розповідати історії. У позаминулому році він вирішив повідати одну з найвідоміших історій у світі. «Нам потрібна була грандіозна ідея, – розповідає Барнетт. – І ми взялися за екранізацію Біблії. Куди вже грандіозніше? ».

Перші п’ять серій по 2:00 кожна вже відзняті, зйомки проходили в основному на Близькому Сході і коштували кілька мільйонів доларів. Серед сюжетів – історії про Ноїв ковчег, вихід з Єгипту під керівництвом Мойсея, народження, смерть і воскресіння Ісуса. Це перший постановочний проект в кар’єрі Барнетта і, як він сам вважає, найважливіший. Хоча б одну серію «Біблії» подивляться всі, впевнений продюсер. Прем’єрний показ серіалу запланований на весну 2013 року на американському каналі «Історія».

Крім «Біблії», найбільш грандіозного телевізійного проекту майбутнього року, на екранах з’являться й інші потенційні хіти.

«Вікінги»
Дія серіалу відбувається в Середньовіччі і розповідає про історію Рагнара Лотброка, його сім’ю і воїнів, які допомагали йому стати королем Півночі. Перший сезон складається з десяти серій, виробництво обійшлося в $ 40 млн.

«Марко Поло»
Американський продюсер Харві Вайнштейн взявся за виробництво високобюджетних серіалів. Першим стане «Марко Поло» – історія про знаменитого мандрівника, що відправився в XIII столітті з Італії на Схід. Вайнштейн обіцяє захоплююче видовище, що обійшлося продюсеру в $ 5 млн за серію.

«Американці»
Творці серіалу знайшли цікавий спосіб розповісти про відносини США і СРСР часів холодної війни. Головні герої – агенти КДБ під прикриттям, що зображують звичайну американську родину. Крім виконання секретних завдань, вони виховують двох дітей і з’ясовують відносини. Бюджет серіалу не розголошується.

Фокус