Піппа Міддлтон, сестра герцогині Кембріджської, випустила книгу про вечірки та Хелловін

У Лондоні відбулася офіційна презентація книги Піппи Міддлтон про організації вечірок під назвою «Celebrate. Year of Festivities for Families and Friend». Авторка особисто була присутня на цьому заході.

Піппа, якій нещодавно виповнилося 29 років, з’явилася у книжковому магазині «Daunts Bookstore». У руках дівчина тримала кольорову книгу, на обкладинці якої зображені яскраві і святкові фотографії. У виданні даються основні рекомендації, як організувати свято для для близьких. Гумор у книзі поєднується з практичними порадами і кумедними історіями. Вартість книги приблизно 50 доларів. До цього Піппа вже випускала гід підготовки до Різдва, де дала 10 порад, як підготуватися до свята.

На презентацію підтримати дочку прийшли Керол Міддлтон, чиїм стилем захоплювався сам Карл Лагерфельд, і Майкл Міддлтон. Також серед гостей був помічений брат починаючої письменниці Джеймс Міддлтон. Піппа, одягнена в сукню сірого відтінку буквально світилася від радості.

Оскільки особисте життя Філіппи складається не дуже вдало, вона повністю поринає в роботу для агентства Party Times. Вихід книги припав на час напередодні Хелловіна, тому читачі можуть скористатися порадами з книги з приводу того, як відзначити свято.

За матеріалами Обозревателя