У Москві побудують будинок Чебурашки та алею Едуарда Успенського

У Москві збираються будувати будинок Чебурашки. Будинок-музей буде зведений в Східному адміністративному окрузі міста, в Косинському парку.

Зараз цей проект тільки розробляється, щодо точних строків і вартості нічого невідомо. Зате відомо, що в парку планується відкрити бульвар Казок Едуарда Успенського наступного 2013-го року.

Зараз експозиція майбутнього будинку-музею Чебурашки розміщується в дитячому садку. Представник прес-служби округу розповів журналістам, що режимні рамки навчального закладу сильно обмежують роботу музею. Також було повідомлено, що ідея побудови будинку Чебурашки належить Наталії Морозової, директору дитсадівського музею.

За даними газети «Известия», біля великого будинку-музею планується стоянка, а також установка покажчиків до будинку Чебурашки російською, англійською та японською мовами. Останнє не випадково: Чебурашка користується великою популярністю на островах Висхідного Сонця, а права на розповсюдження мультфільмів про Чебурашку і його друзів японці придбали у “Мосфільму” в 2003-му році.

 

Новости литературы