Супермен звільнився з роботи через рівень журналістики в ХХІ ст.

Альтер-его Супермена журналіст Кларк Кент на сторінках нового номера коміксу про супергероя звільниться з редакції газети The Daily Planet, де він працював з 1940-х років. Про це, як повідомляє The Daily Mail, розповів автор коміксу Скотт Лобдел.

Зі слів письменника, Кент вирішив відмовитися від роботи репортера, тому що його не влаштовує рівень стандартів журналістики в XXI столітті. Так, Лобдел зазначає, що з роками The Daily Planet, що була колись великим і серйозним виданням, перетворилася на пересічну газету, що гониться за сенсаціями.

Скотт Лобдел заявив, що Супермен, будучи наймогутнішою людиною на планеті, не може працювати в ситуації, коли йому диктують що робити, і ставляться так, ніби він “найбільш не значущий чоловічок” в світі. У майбутньому, зі слів автора, Супермен швидше за все стане блогером і займеться громадянською журналістикою. Можливо, Кларк Кент відкриє газету на зразок Huffington Post або щось типу порталу Drudge Report.

Офіційно видавництво DC Comics, що випускає комікси про Супермена, цю інформацію не підтвердило. Однак новина про звільнення Кларка Кента з’явилася в твіттері Лобдела.