Зірка “поттеріани” Редкліфф зіграв булгаківського лікаря

Британський актор Деніел Редкліфф разом з Джоном Хеммом (серіал “Божевільні”) зіграють в серіалі за мотивами “Нотаток юного лікаря” Міхаїла Булгакова.

Ідея проекту з’явилася в лютому, коли Хемм був у Лондоні, рекламуючи серіал “Божевільні”. Трансляцією у Великобританії займається компанія Sky Television. Її керівництво зазначило, що у своїх розмовах актор постійно повертався до Булгакова. Представники компанії зв’язалися з продюсером Клейліей Манфорд, щоб втілити проект Хемма.

Зірка “поттеріани” Редкліфф і Хемм зіграли одного і того ж лікаря – випускника московської медичної школи, якого направили працювати до провінційної лікарні. У випадку Редкліффа герой регулярно випробовує паніку, а в образі змужнілого чоловіка (Хемм) персонаж постає перед глядачем мудрим і досвідченим медиком. “Він – уособлення всіх неврозів юного лікаря, він – голос у його голові”, – пояснює Редкліфф.

Деніел Редкліфф давно захоплювався творчістю російського письменника. Про це він розповідав ще в лютому, коли приїжджав до Москви на підтримку “Жінки в чорному”: “Якщо вибрати один фільм по російській класиці, в якому я хотів би знятися, то це безперечно” Майстер і Маргарита”, – казав актор, уточнюючи, що бачить себе Котом Бегемотом.

Прем’єра чотирисерійного проекту запланована на грудень цього року.

Kino-teatr