NBC покаже сучасну версію “Грозового перевалу”

Канал NBC має намір представити глядачам новий телесеріал, який буде заснований на романі Емілі Бронте “Грозовий перевал”. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

У новій екранізації події розгортатимуться в наші дні (сам роман був опублікований вперше в 1847 році). Місцем дії стане долина Напа в Каліфорнії. В оригінальному тексті Бронте герої жили в англійському графстві Йоркшир. Серіал буде називатися “Напа”.

Як сценарист над проектом працюватиме Том Донахі (Tom Donaghy). Раніше він брав участь у створенні серіалів “Без сліду” (“Without a Trace”) і “Тільки правда” (“The Whole Truth”).

Роман Емілі Бронте “Грозовий перевал” раніше вже неодноразово екранізували. Однією з найвідоміших повнометражних версій є фільм, що вийшов в 1939 році, за участю Мерл Оберон і Лоуренса Олів’є. Ця картина висувалася на вісім “Оскарів”, однак отримала тільки один з них – в номінації “Краща операторська робота”.

У 1992 році була випущена версія “Грозового перевалу”, у якій головні ролі виконували Жюльєт Бінош і Рейф Файнс, в 2009-му – двосерійна стрічка з Томом Харді і Шарлоттою Райлі.

Lenta.ru