У Польщі видали перший у світі журнал про вигнання бісів

У Польщі вийшов перший номер журналу «Екзорцист», який став першим у світі регулярним виданням про вигнання бісів.

Читачі зможуть придбати журнал за 10 злотих або 2,34 євро. Журнал буде виходити щомісяця, тиражем у 15 тисяч примірників. Перший номер журналу, об’ємом в 62 сторінки вже надійшов у продаж.

Статті в ньому зрозуміло відповідають заявленій тематиці. Ось назви деяких з них – «Нью Ейдж – духовний пилосос». Або ще краще – «Реальний сатана».

Екзорцизмом в християнській традиції називають процедуру вигнання бісів та інших надприродних істот з одержимого за допомогою молитов і обрядів. Один із засновників журналу, член міжнародної ради католицької церкви з екзорцизму отець Олександр Посацкий пояснив, що в Польщі екзорцизм стає все більш популярним. Зараз в країні працюють понад 120 екзорцистів, при цьому черга на прийом по «вигнанню бісів» тільки у Варшаві записана на три місяці вперед. При цьому творці журналу користуються збіркою молитов для вигнання бісів, схваленою Папою Іваном Павлом II.

Творці «Екзорциста» розповіли також, що священики, які виганяють бісів, обов’язково працюють у співпраці з психологами, для того, щоб точно відрізняти випадки розумового божевілля від справжньої одержимості.

Новости литературы