Анджеліна Джолі планує екранізувати «порно для домогосподарок»

У планах у Анджеліни Джолі екранізація знаменитого і скандального фанфіку «50 відтінків сірого». Варто сказати, що в ролі режисера актриса вперше виступила минулого року, ставши постановником картини «У краю крові і меду».

 

Тепер Анджеліна збирається працювати з абсолютно іншим жанром. Це еротичний роман, який буде зніматися за мотивами «Сутінків».
Відзначимо, що фанфік називаються твори, які вигадують фанати, використовуючи в основі популярні фільми або книги. Спочатку трилогію письменниці Е.Л. Джеймс «50 відтінків сірого» передбачалося зробити в якості фанфіку, написаного за романами Стефані Майєр. Однак через час це стало більше, ніж просто фанфік – твір письменниці перетворилося на окремий твір, у якому йдеться про молодого багатія і старшокласницю. Прототипами цих героїв стали відповідно Едвард Каллен і Белла Свон. Старшокласниця Анастейша, як і її прототип, повинна буде дізнатися про страшний секрет близької їй людини. Справа в тому, що таємниця Крістена – його садомазохистські нахили.
У світі трилогію «50 відтінків сірого» знають як «порно для домогосподарок». Тут описуються сексуальні експерименти. До речі, кажучи, що твір користується надзвичайною популярністю у заміжніх жінок, яким за 30. Свідчить про це досить великий тираж, який становить 10 мільйонів примірників.

За матеріалами Кinorim