«Гоголь-модуль»: продаж книг у московських парках

З 14 вересня в парках Москви розпочнуть продавати книжкові новинки та букіністику за низькими цінами.

У рамках проекту «Книги в парках» видавництва почнуть продавати свої книги, розташувавшись в спеціально створених для цього мобільних павільйонах «Гоголь-модуль». Будуть представлені книги великих і незалежних видавництв, а також букіністична література.

Організатори проекту – креативне агентство Buro17, «Інститут книги» і «Гільдія вільних видавців» – надихнулися книжковим фестивалем Book Market , який пройшов у парку «Музеон» на початку вересня. За словами Александріна Марква, президента Buro17 і директора «Книг в парках», поки що це пілотний проект, розрахований на кілька осінніх місяців. Творці планують експериментувати з формою і змістом програми.

Офіційне відкриття проекту відбудеться 14 вересня в Саду ім. Баумана, де виступить гурт «Веселий настрій» і пройде творча зустріч з Марією Арбатовой. У парку Горького 15 вересня влаштують театрально-поетичний флешмоб під керівництвом Вікторії Звягіної, а в «Музеоне» того ж дня запланована дискусія журналу «Російський репортер» та концерт «Кабаре Людмили Петрушевської». Детальний розклад можна подивитися на офіційному сайті проекту.

«Книги в парках» – не перша ініціатива впровадження в маси літератури на свіжому повітрі цьгоріч. У Центральному парку культури і відпочинку Санкт-Петербурга в серпні цього року працював проект «Літня читальна зала» , а також був запущений новий – «Бібліотеки Open Air» , у рамках якого на зупинках громадського транспорту і станціях метро з’являться відкриті книжкові полиці.

Pro-books