Британська письменниця напише роман в Google Docs

Британська письменниця Сільвія Хартманн (Silvia Hartmann) напише роман у стилі фентезі, використовуючи онлайновий текстовий редактор Google Docs, передає The Guardian.

Написання роману, який буде називатися “Повелителі драконів” (The Dragon Lords), Хартманн розпочала 12 вересня о 11 годині ранку. Станом на момент публікації були готові чернетки перших восьми глав.

Інтернет-користувачі можуть стежити за створенням роману “в прямому ефірі”, використовуючи посилання на документ в Google Docs. Хартманн заявляє, що читачі можуть залишати свої відгуки про книгу в коментарях.

Оглядач The Guardian, яка прочитала початок твору, називає написане “нісенітницею”, але висловлює сподівання, що згодом Хартманн “відшліфує” чернетку. Роман починається фразою “Не кожен день місіс Делхані доводилося знаходити на доріжці оголеного чоловіка”.

Перу Хартманн належать праці з езотерики та кілька фентезійних творів – трилогія “Грибний дощ” (In Serein), “Сонцестояння вампірів” (Vampire Solstice) і “Золотий кінь” (The Golden Horse). Тексти книг доступні в інтернеті.

Текстовий редактор Google Docs входить в пакет веб-додатків Google Apps. Над одним і тим же документом можуть працювати кілька користувачів одночасно, але автор має право заборонити іншим людям редагувати його текст. Обговорювати документ можна в “Коментарях”.

Lenta.ru

  • Оце так новина! Типу до неї ніхто цього не робив…