Англійського письменника викрили в написанні хвалебних рецензій на власні книги

Англійського письменника Роджера Еллорі (Roger Ellory) викрили в написанні хвалебних рецензій на його власні книги на сайті Amazon, що торгує книгами, повідомляє Sky News. Автора, який пише під ім’ям Р.Дж. Еллорі, викрив конкурент, що запідозрив недобре і почав розслідування, оскільки Еллорі одночасно критикував інших авторів.

Заповзятливий письменник створив собі підроблений аккаунт і під вигаданим ім’ям залишав захоплені відгуки на свої твори. Так, наприклад, одну зі своїх книжок він назвав «шедевром сучасності». Втім, книга ще в 2008 році увійшла до десятки кращих книг року за версією популярного телешоу «Річард енд Джуді» (Richard and Judy Book Club), після чого було продано більше мільйона примірників.

Кожному своєму творінню Еллорі «ставив» вищу оцінку – п’ять зірок. Він міг би процвітати в цій справі і далі, якби водночас не «топив» колег по цеху. Автор шпигунських романів Джеремі Данс (Jeremy Duns), до якого звернувся за допомогою інший письменник, розкрив підступи Еллорі, провівши власне розслідування.

47-річний англієць, автор десяти популярних романів і лауреат премії «Кращий кримінальний роман» 2010 року зізнався у скоєному і приніс свої вибачення читачам і колегам.

Lenta.ru