Світовий бестселер «Курячий суп для душі» стане курячим супом для шлунку

Шанувальники історії кохання, сліз та обіймів, яка описана у бестселері «Курячий суп для душі» (М.В. Хансен) скоро отримають можливість разом із серцями зігріти свої животи. Видавець книги оголосив про запуск лінії їжі «смачні і поживні супи».

Від «Курячого супу для душі Scrapbooker» до «Курячого супу для душі майбутньої матері» – ця колекція практичної самодопомоги, призначена, щоб «надихнути вас жити власними мріями».

Видавець наразі спільно з невеликою компанією Daymon Worldwide розробляє лінію продуктів харчування із семи супів «на чолі з локшиною з ніжними шматочками курки», які будуть продаватися з початку наступного року. Але це не весь асортимент, оскільки це буде широка лінія, яка включатиме понад 100 продуктів, які були «інспіровані реальними людьми та їхніми розповідями про їжу, сім’ю і почуття».

«Створюючи лінію смачних зручних продуктів, що зігрівають серце і живлять душу, ми відкриваємо ще один шлях завжди бути там, де потрібно, підтримувати наше співтовариство і піклуватися про людей», – говорить видавець.

Книги серії «Курячий суп для душі» є одним з найбільш успішних видавничих франшиз в сучасному світі з тиражем більше як 140 міліонів книг на 54 мовах. Назва «Курячий суп» була вибрана через те, що ми часто використовуємо курячий суп як домашній засіб, коли хворіємо.

The Guardian