У Санкт-Петербурзі відкрилась літня бібліотека під відкритим небом

3 серпня в Санкт-Петербурзі на Елагіному острові розпочала свою роботу літня бібліотека під відкритим небом. Проект «Літня читальна зала», здійснюваний парком спільно з Централізованою бібліотечною системою Петроградського району, буде діяти до 1 вересня. Як повідомили організатори літньої бібліотеки, проект спрямований на збільшення суспільного інтересу до читання та книги, залученню до читання дітей і підлітків, а також підвищенню доступності книг для читачів.

Простір бібліотеки на відкритому повітрі зайняли стелажі з класичної та сучасної художньої літературою. Відвідувачі парку можуть вибрати будь-яку книжку, що вподобали, і почитати її під час відвідування Єлагіна острова – як у кріслах і шезлонгах безпосередньо на території бібліотеки, так і в будь-якому іншому місці парку. Крім того, у рамках проекту будуть проходити майстер-класи, зустрічі з письменниками та іншими творчими людьми.

Повідомляється, що скористатися послугами відкритої бібліотеки може будь-який перехожий.

Нагадаємо, що раніше в Петербурзі був презентований схожий проект «Відкрита бібліотека», у рамках якого був відкритий літній читальний зал на острові «Нова Голландія», а також проведено ряд заходів у міських бібліотеках. До літньої бібліотеки на Елагиному острові він, щоправда, стосунку не має.

За матеріалами Pro-books