Обкладинка альбому коміксів про Тінтіна пішла з молотка за 1,3 млн євро

Обкладинка альбому коміксів про пригоди бельгійського репортера Тінтіна була продана на аукціоні за рекордну суму 1,3 млн євро. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Мова йде про обкладинку першого видання альбому “Тінтін в Америці” 1932 року. Творець серії про пригоди Тінтіна, бельгійський художник Ерже, намалював цей малюнок, використавши туш і гуаш. У центрі композиції – Тінтін, одягнений як ковбой. Він сидить на камені, поруч з ним лежить його фокстер’єр Мілу, а на задньому плані видно індіанців, які підбираються до героїв через каміння.

Малюнок був одним з лотів на торгах “Всесвіт творця Тінтіна”, влаштованих французьким аукціонним домом Articurial. Організатори аукціону розраховували, що ціна лота перевищить мільйон євро.

Покупець альбому побажав залишитися невідомим.

Попередній власник обкладинки до альбому “Тінтін в Америці” також купив її на аукціоні. У 2008 році він віддав за лот більше 700 тис. євро, що тоді вважалося рекордної ціною за малюнок Ерже.

Серія коміксів про пригоди Тінтіна створювалася з 1929 по 1986 рік. Пригоди бельгійського репортера були неодноразово екранізовані.

Остання екранізація вийшла в 2011 році. Фільм “Пригоди Тінтіна: Таємниця єдинорога” був зрежисований Стівеном Спілбергом.

УНН