Французький письменник Фредерік Бегбедер зняв найкращу комедію за останні роки

17 травня, в український прокат виходить кінодебют французького письменника Фредеріка Бегбедера – фільм «Любов живе три роки», названий газетою Le Parisien кращою французькою комедією за останні роки.

Фредерік Бегбедер − скандально відомий французький письменник, публіцист, сценарист, актор, телеведучий і діджей − вирішив додати до цього списку регалій звання режисера. Його дебютний фільм «Любов живе три роки» − екранізація однойменного роману письменника.

Бегбедер, який у 2007 році вже поступився правами на екранізацію свого знаменитого роману 99 франків Яну Каунену, на цей раз вирішив взяти справу у свої руки, знайшов інвесторів і запросив до співпраці студію Люка Бессона EuropaCorp.

У центрі сюжету − цинічний головний герой, модний журналіст і герой нічних тусовок. Він упевнений, що любов живе три роки: рік пристрасті змінюється роком ніжності, яка потім неминуче поступається місцем нудьзі. Інтрига полягає в тому, чи зможе спростувати цю теорію його новий роман. Дія розгортається під музику культового композитора, 3-разового володаря премії Оскар Мішеля Леграна.

Кінодебют Бегбедера був названий газетою Le Parisien кращою французькою комедією за останні роки.

Кінопокази пройдуть у Києві, Одесі, Львові, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі та інших містах України.

Новинар