Шакіра стала кавалером ордену Мистецтв і літератури

Відома колумбійська поп-діва Шакіра стала кавалером ордену Мистецтв і літератури.

Почесну французьку нагороду вручив у Канні на відкритті Міжнародної виставки музичної продукції міністр культури республіки Фредерік Міттеран.
«Своєю появою ви оживляєте атмосферу і викликаєте найприємніші, радісні почуття», – підкреслив міністр.

«Я дуже щаслива. Я завжди відчувала, що пов’язана з Францією. Дякуємо вам за вашу любов», – сказала співачка.

У минулому році під час свого п’ятого світового турне Шакіра виконувала на концертних майданчиках Женеви й Парижа пісню відомого французького музиканта Франсіса Кабреля «Я люблю її до смерті». Вона заспівала частину куплетів французькою, а частина – іспанською мовами. Композиція настільки сподобалася французам і швейцарцям, що протягом шести тижнів займала перше місце в списку найпопулярніших у Франції синглів.

Крім Шакіри високої нагороди удостоїлася і знаменита французька співачка Патрісія Каас. Вона стала офіцером ордену Мистецтв і літератури.

«Королева французького блюзу, оповита променями слави на всіх континентах», – сказав Міттеран, звертаючись до співачки, щоб вручити їй почесний знак.

Орден Мистецтв і літератури, що включає в себе три ступені – кавалера, офіцера і командора, – був заснований у Франції в 1957 році. Він вручається за досягнення в художній або літературної області, а також за внесок у поширення мистецтва і літератури у Франції і у світі.

Фокус

  • Библиотека ХГУПТ

    Французы, такие французы.