Гряде революція? Борис Акунін про порятунок Росії

Відомий письменник Борис Акунін, який заради участі у мітингу на Болотній площі перервав свою роботу над черговою книгою про Фандоріна і приїхав з глухого французького селища до Москви, переказав у блозі суть свого виступу на мітингу.

«Весь цей пар піде в свисток, якщо московські протестувальники не створять координаційний центр; у нього мають увійти люди, які із самого початку очолили цей рух. Нехай зафіксують вимоги москвичів і виберуть зі свого числа «переговірників».

Першою вимогою повинні стати перевибори в Москві і в усіх регіонах, які підтримають рух. Другою: відкликання нинішніх депутатів Московської міськради, які незрозуміло де і чим займаються; вибори нового складу. Відновлення виборності московського мера», – написав Акунін, зазначивши, що передає свою промову не дослівно, а лише її загальний зміст.

За словами Акуніна, він ніколи не думав, що буде виступати на мітингу. А також, коли опинився на сцені, згадав, що на цьому самому місці знаходився ешафот, де четвертували Омеляна Пугачова.

«У мене відчуття, що ми знаходимося на самому початку якихось великих і (тьфу-тьфу-тьфу) позитивних змін. Я радий, що приїхав», – написав Акунін.

«Люди вийшли на площі, і це стало результатом дозрівання громадянського суспільства. Влада повинна з цим рахуватися, вона повинна зрозуміти, що народ змінився. Він більше не задовольняється хлібом і горілкою. Він хоче поваги. Він буде продовжувати вимагати її, поки не отримає», – впевнений відомий письменник.

За матеріалами Newsru