Створено інтерактивний роман за мотивами творів Діккенса на честь його 200-річчя

На честь двохсотріччя Чарльза Діккенса Музей Лондона випустив додаток для iPad і iPhone, у якому була відтворена англійська столиця часів письменника, повідомляється на офіційному сайті музею. Вихід програми був приурочений до відкриття виставки 9 грудня, присвяченої ювілею британського романіста.

Над створенням інтерактивного роману Dickens: Dark London працювало креативне агентство Brother and Sisters. Як повідомляють автори програми, до неї увійшли вибрані епізоди з творів письменника, начитані актором Марком Стронґом. В основу Dickens: Dark London лягла рання серія коротких оповідань під назвою «Нариси Боза». Вона присвячена життю та побуту простих лондонців дев’ятнадцятого століття. Також у додаток увійдуть деякі розділи з інших відомих робіт письменника, у тому числі з романів «Холодний дім» і «Олівер Твіст». У додатку будуть використовуватися ілюстрації до цих творів, створені художником Девідом Фолдварі.

Наразі програма поширюється безкоштовно. Пізніше творці Dickens: Dark London планують випустити ще кілька глав інтерактивного роману. За їх словами, кожна нова частина буде продаватися на iTunes за 1,49 фунта (приблизно 2,33 долара).

Lenta.ru