Екс-президент США написав дві християнські книги


Дві нові праці Джиммі Картера опублікує видавництво релігійної літератури Zondervan.

Джиммі Картер, колишній 39-й губернатор США, що прославився своєю благодійною діяльністю (за яку він отримав Нобелівську премію, єдиний раз серед всіх президентів США), вже написав 25 книг, 26 і 27-ма в його великій бібліографії з’являться на книжкових поличках у січні та березні наступного року.

Першу з книг під назвою ​​«Рік з Джиммі Картером: 366 щоденних медитацій від 39-го президента» (Through the Year with Jimmy Carter: 366 Daily Meditations from the 39th President), певною мірою можна назвати автобіографічною: свої «медитації» Картер написав на основі власного досвіду викладача в недільній школі. Друга буде названа «Нова міжнародна версія рад з Життєвої Біблії: персональні переживання з Джиммі Картером» (New International Version Lessons from Life Bible: Personal Reflections with Jimmy Carter) і ще більшою мірою буде зачіпати особисте життя екс-президента – його власні проблеми, переживання та труднощі, які йому доводилося долати.

Це не єдині книги з ім’ям Картера на обкладинці, які з’являлися за останній час у новинах, – нещодавно побачила світ біографія політика у версії для дітей.

Znaki