Письменниця Даніела Стіл заробляє стільки ж, як і співачка Бейонсе

За версією журналу Forbes у десятку найбільш високооплачуваних жінок шоу-бізнесу увійшла  письменниця Даніела Стіл (35 мільйонів доларів), яка заробляє так само, як і Бейонсе (35 мільйонів доларів).
В цілому за рік десять найбагатших жінок шоу-бізнесу заробили 739 млн доларів, повідомляє Корреспондент.

За підрахунками журналу, найбагатша жінка шоу-бізнесу Опра Уїнфрі заробила в цілому 290 мільйонів доларів.
В цілому ж статки Уїнфрі, яка володіє власним журналом, радіостанцією, кабельним телеканалом і сайтом, оцінюється в 2,7 мільярда доларів.
У списку 400 найбагатших людей в США вона займає 139-е місце.
Forbes зазначає, що, хоча Уїнфрі і очолила список найбагатших жінок індустрії розваг, цього року вона заробила менше, ніж за аналогічний період минулого року (тоді її дохід становив 315 мільйонів доларів).
Forbes пророкує ще більше зниження доходів Уїнфрі, так як в травні 2011 року вона закрила своє ток-шоу. Саме воно було найбільшою статтею доходу телеведучої.
Як зазначає журнал, якщо доходи Уїнфрі продовжать падати, то її місце на чолі списку в наступному році може зайняти хтось інший. Не виключено, що це буде Lady GaGa. Цього разу співачка зайняла друге місце, тоді як торік вона удостоїлася лише четвертого.

У нинішньому списку вона опинилася на другій сходинці, заробивши 90 мільйонів доларів. Серед статей доходу Lady GaGa не тільки концерти, а й рекламні контракти, а також виторг від продажу її альбомів. Так, її останній диск Born This Way розійшовся кількістю мільйон копій у перший же тиждень.
Третє місце в списку найбагатших жінок шоу-бізнесу зайняла зірка реаліті-шоу Справжні домогосподарки Нью-Йорка Бетен Френкел. Вона заробила 55 мільйонів доларів.
Четверте місце розділили супермодель Жизель Бундхен, кантрі-співачка Тейлор Свіфт, актриса і телеведуча Еллен Дедженерес і ведуча шоу Суддя Джуді Джудіт Шейндлін. Кожна з них заробила по 45 мільйонів доларів.
Також у десятку найбільш високооплачуваних жінок шоу-бізнесу увійшла співачка Кеті Перрі (44 мільйони доларів).

За матеріалами Корреспондент.