Білоруський митрополит спалив 180 тисяч примірників «Пекла»

Глава Білоруської православної церкви митрополит Філарет наказав спалити 180 тис. примірників книги «Пекло». Її автором був головний редактор газети “Радянська Білорусь” Павло Якубович.
За словами автора, книга вийшла дивовижною і повинна була стати бестселером. У ній ішлося про життя колишнього білоруського кримінального авторитета на прізвисько Лені Ципа. «Леонід вирішив через свого духівника показати книгу Філарету, і отримав від того неутішну характеристику нашої спільної творчості”, – повідомив Павло Якубович в інтерв’ю газеті “Прессбол”.

“На початку 90-х Ципа взагалі став харизматичною фігурою, коли ведена їм мінська бригада виїхала в Польщу і своєю жорстокістю навела жах на тамтешніх колег, підім’яла місцевий кримінальний світ і відвоювала два великих ринки – у Варшаві та Кракові. Саме тоді вони ввезли туди цю дивну гру в наперстки. І у всесоюзний «общак» стали надходити «наперснику» мільйони доларів», – зазначив главред «Радянської Білорусі».

«Як і багато представників цієї суворої професії, Льоня захоплювався наркотиками. І якось після передозування потрапив до варшавського госпіталю, а там до нього прийшло осяяння, після якого він захотів порвати з минулим і присвятити себе божим справам”, – розповів Павло Якубович.

Тelegraf.by

  • Rokko-barokko

    Піп реально жжот! Аццкій сотона!

    • Anna

      Мабуть, себе впізнав.