Френк Міллер випустить комікс про боротьбу з «Аль-Каїдою»: експерти побоюються терактів (ТРЕЙЛЕР)

11 вересня, до десятої річниці терактів у Нью-Йорку, творець «300 спартанців» і «Міста гріхів» Френк Міллер випустить нову книгу коміксів про боротьбу одного супергероя з «Аль-Каїдою».
Назва 120-сторінкового коміксу «Святий терор» (Holy Terror) являє собою гру слів і може також перекладатися як «священний жах». Слід зазначити, що первинна версія коміксу, закінчена в 2006 році, передбачала у ролі головного героя Бетмена.

Як розповів Міллер журналістам під час конференції на фестивалі ComicCon в Сан-Дієго, головного супергероя твору звуть Fixer, він колишній моряк і «добре пристосований до вчинення жахливих актів насильства по відношенню до дуже злих людей (тобто бойовиків «Аль-Каїди»).

Як прогнозують ЗМІ, арабський світ досить різко сприйме новий твір Міллера, його публікація навіть потенційно може привести до нових терактів. Громадські діячі і блогери вже висловили свої побоювання у зв’язку з публікацією коміксу такого роду.

Сам автор в інтерв’ю висловив сподівання, що «Святий терор» дійсно «виведе багатьох людей із себе», не уточнюючи, які цілі він переслідує цим жестом.

www.openspace.ru