Родина Бекхемів посприяла попиту на книжку «Убити пересмішника»

Девід і Вікторія Бекхеми вплинули на рейтинг роману американської письменниці Харпер Лі «Убити пересмішника» в книжковому чарті сайті Amazon.сo.uk, пише The Daily Mail.

За останні дні продаж книги зріс більш ніж на сто відсотків і до моменту написання замітки книга дісталася 21-го місця в списку бестселерів (19 липня книга займала 38-е місце).
Як вважають журналісти, таке різке збільшення попиту на роман, вперше опублікованого в 1960 році, пов’язане з поповненням у сімействі Бекхемів, а точніше – з іменем новонородженої доньки Бекхемів. Раніше стало відомо, що Вікторія та Девід назвали свою новонароджену доньку Харпер Севен, а пізніше сам спортсмен пояснив, як було вибрано ім’я для дочки.

Спортсмен розповів, що їм з дружиною дуже подобається ім’я Харпер, бо воно нагадує їм про їхню батьківщину, Англію,  окрім того, це ім’я носила автор роману «Убити пересмішника». За словами спортсмена, роман Харпер Лі є улюбленим твором Вікторії. «Так і з’явилася ідея назвати дочку Харпер», – повідомив футболіст.

Як тільки його розповідь поширили британські ЗМІ, інтерес до роману «Убити пересмішника» на сайті Amazon.сo.uk збільшився. У магазині ситуацію з попитом на книгу Харпер Лі не прокоментували.

Перше місце в списку ста бестселерів Amazon.сo.uk  на сьгодні займає книга французького дієтолога П’єра Дюка «The Dukan Diet» (у перекладі – «Я не вмію худнути»).

Дочка у Девіда і Вікторії Бекхемів народилася 10 липня. Харпер Севен стала четвертою дитиною в родині футболіста і його першою донькою.

www.lenta.ru

  • Mavka

    “Дочка у Девіда і Вікторії Бекхемів народилася 10 липня. Харпер Севен стала четвертою дитиною в родині футболіста і його першою донькою.” – яка важлива інформація для читачів ДЧ