Психологи не рекомендують жінкам читати жіночі романи

Романтизм і щасливий кінець у дамських романах створюють небезпечні ілюзії, і жінки втрачають контакт з реальністю, – заявила відомий британський психолог і письменниця Сьюзан Куїл.

З її досвіду, дамські романи завдають шкоди багатьом жінкам, їхній сексуальності, а в результаті – і цілому подружжю або партнерам по життю. Жінки, які читають такі романи, впадають в ілюзії, мріють, перебувають в очікуванні чуттєвих переживань, а закінчують тим, що не сприймають реальності і своїми руками руйнують любовні стосунки, пише італійська La Repubblica.

«До нас приходять на консультації ті, хто частіше шукає способи діяти, ніж в Асоціації планування сім’ї», – говорить Куїл. Такі читачки зовсім відключають здоровий глузд і женуться за романтикою, пише автор статті, яку наводить InoPressa.

Директор Міжнародного інституту сексології Роберта Джоммі повністю згодна зі Сьюзан Куїл і каже, що «романтизм і пристрасть, які передбачають відключення мозку, не приносять добра».

«Романтизму» багато як у романах, так і в інтернеті. Він штовхає жінок до того, щоб вони забули про себе, про свої права, про необхідність захисту. Не тільки молоді дівчата, а й 30-річні, і 40-річні жінки, втомлені від повсякденних турбот, прагнуть поринути у вигадані світи, і вони вже нездатні розгледіти в людині, з якою вони живуть, цікавого чоловіка з плоті та крові. І жінкам, і дівчатам я намагаюся вселити одну думку: використовуйте вашу фантазію, шукайте позитивні сторони в реальності, працюйте над нею, замість того, щоб віддаватися чужій реальності, яку вам продають», – радить Роберта Джоммі.
newsru.com

 • Mavka

  Уявляєте, які це будуть збитки?

 • Anna

  Романтика є не тільки в так званих “жіночих романах”. “Справжнє кохання” в класиків (чоловіків!) показано значно краще, в результаті їм віриш, а в житті такого не зустрічаєш. То що, тепер і їх не читати?

  • Цікавий

   Мабуть, це публікація з розряду “британські вчені відкрили…” Таких повно в інтернеті і в них пишуть казна-що