Вірші для татуювання: поет Андрій Родіонов видав збірку в 10 примірниках

Російський поет Андрій Родіонов видав нову книгу «Татуйовані вірші» тиражем усього 10 примірників. Кожен том являє собою окремий твір мистецтва, оригінальний дизайн розроблений художником Віктором Гоппе. Вірші віддруковані на особливому папері ручної вичинки, кожен аркуш дбайливо прокладений калькою. Для ілюстрування задіяний потужний арсенал різноманітних і трудомістких графічних технік: кольорова літографія, шовкографія, ліногравюра, колаж. Все це покликане імітувати «малюнки на тілі», «вірші-татуювання».

Рецензент «Независимой газеты» Дмитро Фомін пише: «Збірка Андрія Родіонова в оформленні Віктора Гоппе цікава не лише як бібліофільський раритет, як екзотичний артефакт, що має категорію «книги художника». Перед нами – одна з досить рідкісних за останні роки спроб відродити традиції авангардистської (і насамперед – футуристичної) книги на матеріалі сучасної літератури, випробувати нові (а почасти – добре забуті старі) принципи співіснування слова і зображення».

Сам автор книги зазначає в передмові: «Писали вірші й на плакатах, і на парканах, і на асфальті, і де тільки не писали, а їх все одно не читають – занадто звично, не зачіпає оточуючих, самі розумієте, час не той. Інша справа – власне тіло! Написав своє творіння на шкірі і ходи – показуй! Але торс не повинен бути гарним, інакше рельєф стане відволікати увагу. А може, навпаки… найкраще з кращого переносити на тіло у вигляді татуювань, оточуючи себе красою на все життя »…

tisk.org.ua