На премію для російськомовних книжок «Книга року» вже приймають заявки

Щорічний російський конкурс, організований Федеральним агентством з друку та масових комунікацій, проходить уже у тринадцятий раз.

XIII конкурс «Книга року» покликаний виявити кращу книгу, що вийшла в друк з 1 серпня 2010 року по 1 серпня 2011-го, в таких номінаціях: «Проза року», «Поезія року», «Разом з книгою ми ростемо», «Підручник XXI століття»,«Humanitas», «Art-книга», «Надруковано в Росії», «Книга року». Спеціальна номінація «Країна високих натхнень …» є даниною Італії, яка буде Почесним гостем XXIV Московської Міжнародної книжкової виставки-ярмарки, у день відкриття якої (7 вересня 2011 року) і відбудеться нагородження переможців дипломами та статуетками «Той, хто йде з книгою». В особливій номінації буде нагороджений кращий переклад з італійської або дослідження, присвячене історії та культурі Італії.

Конкурс «Образ книги» проводиться вчетверте і покликаний відзначити краще оформлення або ілюстрації в книзі за вказаний період. У рамках цього конкурсу оголошені такі номінації: «Кращі ілюстрації до творів художньої літератури», «Найкращі ілюстрації до творів для дітей та юнацтва», «Найкращі ілюстрації до non-fiction», «Дизайн книги», «Авторська книга», «Нові імена в книжкової ілюстрації», «Явище» (Гран-прі). Нагородження переможців цього конкурсу відбудеться також на ярмарку, 7-12 вересня.

Контакти та інформацію з організації конкурсів можна подивитися на сайті Росдруку.