Оголошено номінатнів першої премії Рунета

Конкурс, організований інтернет-магазином Ozon.ru, покликаний виявити кращі книги року, на думку користувачів російськомовного сегменту інтернету. Голосування за кращу книгу року відкрилося 1 липня і проходитиме до 20 серпня на офіційному сайті премії. Голосувати можна за допомогою популярних соціальних мереж. Крім призера за результатами голосування читачів, запланована окрема номінація на вибір Експертної ради премії, а також для «бестселера на Ozon.ru».

Книги діляться на чотири категорії – художня література, нон-фікшн, бізнес-книга і дитяча література. У шорт-лист премії увійшли, зокрема, написана Джеральдом Мартіном «Біографія» Габріеля Гарсіа Маркеса, «Книга без фотографій» Сергія Шаргунова, «Намедни. Наша эра. 1961-2000» Леоніда Парфьонова, «Стівен Фрай в Америці» Стівена Фрая.

Планується, що Книжкова премія Рунету стане щорічною нагородою у сфері літературної справи та книжкового бізнесу; цього року подібне голосування проводиться вперше. Нагородження переможців відбудеться 8 вересня 2011 року в рамках Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку у Всеросійському виставковому центрі.

znaki.fm