Кейт Міддлтон і Джейн Остін виявилися кузинами

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон виявилася далекою родичкою знаменитої письменниці Джейн Остін. Принаймні, переконаність у цьому висловлює ресурс Ancestry.com.

Ancestry.com заявив, що нова герцогиня Кембриджська (такий титул Міддлтон отримала після весілля з принцом) і автор «Гордості і упередження» – кузини в 11-му коліні по лінії свого загального предка Генрі Персі, другого Ерла Нортумберлендского, який жив у XV столітті.

 

Вважається, що 29-річна Кейт Міддлтон походить зі звичайної сім’ї і не має аристократичних коренів. Кетрін герцогинею Кембриджською стали називати лише завдяки її весіллю із другим за чергою спадкоємцем британського трону. «Спорідненість герцогині Кембриджської і Джейн Остін стала для нас вражаючим відкриттям. Багато в чому Кейт і сама – сучасна героїня Остін: дівчина з середнього класу, що стала дружиною майбутнього короля Англії, – прокоментувала історик, експерт Ancestry.com Анастасія Харман. – І те, що ця історія не вигадана, дозволяє сподіватися на щасливий фінал далеко за епілогом історії весілля».

Нагадаємо, Джейн Остін народилася в 1775 році. Вона – одна з найбільш знаменитих англійських письменників-романістів, яка здобула всесвітню славу, завдяки таким романам, як «Гордість і упередження», «Розум і почуття», «Еммі»  та ін. Сама Остін, до речі, заміж так і не вийшла.

 

Новости литературы