Собчак отримала літературну премію за коротку прозу

Світська левиця Ксенія Собчак, яка вже кілька років веде авторську колонку в журналі «Русский пионер» отримала нагороду: свого роду«золоте перо» видання. Журнал, якому виповнилося три роки, нагороджував найкращих авторів. Ксенія перемогла у номінації «Найбільш сповідальна коротка проза».

«Якщо не всі читали, то я можу сказати: найголовнішою у цій історії була кінцівка, – стверджує Ксенія. – Мало не сталося страшне в мої 14 років – чоловік відвіз мене кудись за місто, в моторошний готель, я ледве втекла, жахлива історія, він довго не вірив, що я донька мера, говорив: «Ви всі так брешете». Повірив вже тоді, коли мене розшукували по всіх блокпостах. А в фіналі … через багато років я в абсолютно буржуазному готелі в Монако сиджу зі своєю подругою і в гарній млості життя п’ю шампанське. Як раптом іде… ось цей самий чоловік«десятирічної» давності.

Підходить до мене і починає світську бесіду.«Ксюша, ти що, мене не впізнаєш? Пам’ятаєш: джип, готель?» Він про це говорив так, наче в нас в тому готелі було «романтичне побачення». «Чого ти така напружена? – здивувався він. – Я тобі все-таки життя не зіпсував. А міг би», – згадує телеведуча.

ТСН