В одній Варшаві мало місця для двох травневих книжкових ярмарків

У організаторів Варшавського міжнародного книжкового ярмарку, який у травні мав відбутися в 56-й раз, стався конфлікт інтересів з конкурентом, який з’явився минулого року. У травні цього року замість Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie відбудуться Warszawskie Targi Książki

Про скасування форуму офіційно повідомив Гжегож Гузовський (Grzegorz Guzowski) – керівник компанії Ars Polona, ​​що організовує Варшавський міжнародний книжковий ярмарок. За його словами, минулого року галузевийфорум був буквально «атакований» новоявленим конкурентом. Новий Варшавський книжковий ярмарок був організований у тому ж місці і майже в той самий час, коли проходить традиційний міжнародний книжковий форум у столиці Польщі. Організатори нового заходу тим самим «умонтувалися» у створену традицію і скопіювали методи роботи свого поважного конкурента. У результаті Варшавський міжнародний книжковий ярмарок і Ars Polona минулого року понесли фінансові збитки.

Тим не менш, Гжегож Гауден (Grzegorz Gauden), президент Польського інституту книги (Polish Book Institute) стверджує, що організатори найстарішого ярмарку самі спровокували конфлікт. Новий ярмарок був створений за ініціативою групи видавців, які протягом довгого часу висловлювали невдоволення високою вартістю участі у форумі, яка встановлюється Ars Polona.

Другий Варшавський книжковий ярмарок працюватиме 12-15 травня в Палаці культури і науки. До речі, як і минулого року.

Варшавський міжнародний книжковий ярмарок, як сподівається Гузовський, «пропустить» лише один рік, і наступного все-таки підбадьориться і відбудеться у польській столиці в 56-й раз.

За матеріалами pro-books.ru