Ульф Старк буде почесним гостем Книжкового Арсеналу

Фото: www.svt.se

Фото: www.svt.se

 

Ульф Старк приїде на Книжковий Арсенал-2016. Всесвітньо відомий шведський письменник презентуватиме український переклад своєї книги «Диваки і зануди» (Видавництво Старого Лева). Пише портал БараБука.

 

Кураторка дитячої програми Книжкового Арсеналу Юлія Козловець повідомила, що цього року в особливому фокусі буде скандинавська дитяча й підліткова література. «Ця література дуже відрізняється від нашої, вона відверта й щира, смілива й насичена, – ділиться Юлія Козловець. – Тут є чому вчитися, є що читати, роздивлятися, куди розвиватися».

 

Фестиваль триватиме із 20 по 24 квітня.

 

Ульф Старк — шведський письменник і сценарист. Як автор книжок для дорослих дебютував у 1964 році. Для дітей почав писати в 1975 році. Від 1984 року цілком присвятив себе дитячій літературі. Удостоєний багатьох престижних літературних премій. У 2015 році «Видавництво Старого Лева» переклало українською один із найвідоміших підліткових творів Старка – «Диваки і зануди» (переклад Галини Кирпи). Раніше в «Тезі» вийшла книжка «Мій друг Персі, Боффало Біл і я».