У Києві відбудеться виставка, присвячена «Тіням забутих предків»

Фото: tiniproject.com.ua

Фото: tiniproject.com.ua

Із 23 березня по 10 квітня в Мистецькому Арсеналі відбудеться інтерактивна виставка, присвячена культовому фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». У 2015 році в Україні відзначали п’ятдесятиріччя фільму, яким захоплювалися режисери світового рівня: Андрій Тарковський, Мартін Скорсезе, Федеріко Фелліні та інші. Про це пише Cultprostir.

 

«П’ятдесят років фільму – це, по суті, 50 років своєрідної творчої лабораторії, якою є «Тіні», і наша виставка розповість глядачам про той вплив, який картина мала на європейський кінематограф і, звичайно, про ті впливи, що «Тіні» відчули на собі. Ми покажемо, як фільм вписалися в контекст західноєвропейської культури, що відбувалося у світовій кінематографічній та музичній культурі другої половини ХХ століття паралельно з тим, як Параджанов трудився над створенням картини», – розповів Cultprostir Андрій Алферов.

 

Відвідувачі виставки побачать понад 100 артефактів, фото- та відеоматеріали з архівів, експозицію робіт сучасного мистецтва, почують ексклюзивні інтерв’ю. Заплановані також зустрічі з учасниками зйомок: Ларисою Кадочниковою, Мирославом Скориком та Іваном Драчем.