Сьогодні в Києві відкривається «Арсенал Любові»

vd16_site_startpage

 

11 лютого у Мистецькому Арсеналі розпочнеться проект «Арсенал  Любові», приурочений до найромантичнішого свята року. Організатори заходу закликають не лише підготуватися до Дня закоханих і провести день зі своєю половинкою, а й звернути увагу на важливі суспільні питання: благодійності, взаємодопомоги, цивілізованого підходу до стосунків і захисту свого життя та здоров’я від ВІЛ/СНІДу.

 

Пам’ять про Святого Валентина шанують в католицькій (14 лютого) і православній (30 липня) традиції. Проте саме взимку кожному з нас не вистачає внутрішнього тепла й турботи. «Арсенал Любові» прагне нагадати про необхідність частіше виявляти найсвітліші почуття.

 

На відвідувачів чекають: мистецтво, музика, мода та кіно; beauty-corner та святкові фотозони; романтичні кав’ярні; цікаві подарунки, серед яких прикраси, книги, квіти, солодощі, іграшки, сувеніри; лекції та майстер-класи; розіграш подарункових сертифікатів.

 

Ai_Weiwei_HD_2

 

Також 11 лютого до Дня Святого Валентина Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» запускає спецпроект «Зона безпечної любові». Проект працюватиме в Мистецькому Арсеналі до 14 лютого.

 

арт-коллекция Fashion AIDУ рамках офіційної церемонії відкриття «Арсеналу любові» соціальний бренд Fashion AID представить спеціальний фешн-показ футболок з принтами на тему безпечного сексу.

 

У програмі роботи «Зони безпечної любові» проекту Safe Connection на відвідувачів чекають лекції, дискусії та зустрічі з українськими тренд-сеттерами та відомими людьми. Вони допоможуть значно розширити своє уявлення українців про секс та кохання на перетині з темами мистецтва, фотографії, кіно, літератури та психології.

 

Кожен, хто піклується про своє здоров’я, зможе долучитися до майстер-класів з теорії та практики використання презервативів, а також послухати модний огляд здорового способу життя. Всі закохані зможуть засвідчити свою любов та укласти віртуальний шлюб у «Дигітальній шлюбні».

 

Протягом чотирьох днів у «Зоні безпечної любові» працюватиме пункт безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ, консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІД, безпечного сексу та здорового способу життя. Окрім того, всі гості зможуть отримати безкоштовні презервативи.

 

love_will_save_us_by_jesidangerously

 

У «Зоні безпечної любові» працюватиме благодійна крамничка, де відвідувачі зможуть придбати футболки Fashion AID із принтами на тему кохання та безпечного сексу, листівки, «Дорослі блокноти» та сувеніри для привітання коханих і близьких із Днем Святого Валентина. Усі пожертви, зібрані в крамниці, будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

 

Дізнавайтеся більше про всі заходи на сайті Мистецького Арсеналу.