Сьогодні Борис Гуменюк презентує свої «військові хроніки»

Фото: book-ye.com.ua

Фото: book-ye.com.ua

У середу, 10 лютого 2016 року, о 18.30 у книгарні «Є» ( м. Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація нової книги Бориса Гуменюка «Блокпост», що вийшла у ВЦ «Академія».  Сам автор називає цю книгу військовими хроніками. «На війні краще писати вірші чи короткі новели. Написати роман ти можеш просто не встигнути», — каже Борис Гуменюк. У віршах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книжки — пережита автором правда Майдану і війни.

 

Так бачили, відчували і думали мільйони, а тільки він знайшов такі слова. «Я не знаю, який там із мене вояка,скоріш за все — «так собі», але свій суб’єктивний кут війни намагаюся тримати усіма доступними мені засобами. Сподіваюся, колись із таких суб’єктивних картинок складеться одна правдива мозаїка.

 

Цікаво, що саме у цей день, 10 лютого, але рік тому,  Борис Гуменюк представив шановній аудиторії свою книгу «Вірші з війни». Сильні, глибокі, правдиві за змістом вірші не кричать. Вони тихо ллються солоними слізьми, пульсують стисненими від болю скронями, тріпочуть простреленими крильми…

 

Зустрітися і поспілкуватися з автором зможе кожний, хто прийде 10 лютого о 18.30 у книгарню «Є».