Видавництво «Основи» розробило мобільний додаток для подорожей Україною

awesome_ukraine_app

Фото: «Основи»

Джерело: «Основи»

 

Восени 2015-го у видавництві «Основи» вийшло третє видання книги Awesome Ukraine – англомовного путівника, присвяченого Україні, що дав початок серії. Так, рік тому у видавництві з’явилося видання, присвячене столиці України, Awesome Kyiv. Зараз готуються до друку книги про Львів та Одесу. Відтепер завдяки київській компанії SmartAdventure, Awesome Ukraine існує як iOS додаток і кожен може відкрити для себе Україну в телефоні чи на планшеті!

 

Довідник сподобається всім, кому бракувало цікавої та оригінальної інформації про Україну англійською мовою, кому доводилося самотужки пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому українці мають сентимент до соловейка, калини і сала, чому ми горді за Пилипа Орлика, Сержа Лифаря, братів Кличків і літак АН-225 «Мрія», чому фестиваль Казантип упродовж років приваблює молодь, а центр Європи розташований у Закарпатській області. Книга поділена на рубрики: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт та індустрія. Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!

 

Повна версія Awesome Ukraine містить 7 розділів та GPS-локацій таємних місць і прогулянок. Також у додатку – цікава підбірка культурних і мистецьких заходів.

 

Завантажити додаток можна за посиланням: https://itunes.apple.com/ua/app/awesome-ukraine/id1058884982?mt=8