Нове дитяче видавництво випустить книги Жадана і Карпи

*

Нове дитяче арт-видавництво «Чорні вівці», яке з’явилося в листопаді у Чернівцях, випустить книжки Сергія Жадана, Ірени Карпи, Юрія Андруховича, Ервіна Мозера, Анатолія Дністрового та інших популярних авторів. Пише Сultprostir.

 

Видавництво вже створило два проекти. Це двомовний арт-бук «У царстві Лева» і «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой. Книжки прикрасили яскраві ілюстрації Христини Лукащук.

 

Головний редактор арт-видавництва «Чорні вівці» письменниця Христя Венгринюк стверджує, що втілити проект прагнула вже давно. «Ідея видавництва з’явилася ще в 2013 році, а вже минулої зими ми з директором «Книги-ХХІ» Василем Дроняком і президентом MERIDIAN CZERNOWITZ Святославом Померанцевим таки вирішили її реалізувати. Тож, нас в головній команді стало троє. І так ми, три чорні овечки, щодня працюємо, аби творити Добро для наших наймолодших читачів», – прокоментувала Христя Венгринюк.

 

Наразі видавництво готує книжку одного з найвідоміших дитячих письменників Австрії Ервіна Мозера. Його «Неймовірні історії надобраніч» складаються з найкращих оповідок та ілюстрацій.

Сultprostir