Світовий бестселер “Дівчина у потягу” вийде в Україні

*

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» підготувало до виходу роман Поли Гоукінз «Дівчина у потягу», який за рекордно короткі строки став бестселером у США та Великобританії. У світі вже продано більше 3 мільйонів примірників. Бажання перекласти «Дівчину у потягу» виявили 34 країни. Права на екранізацію вже придбала компанія Dreamworks, а до головної ролі придивляється володарка Золотого глобусу Емілі Блант. Пише Cultprostir.

 

Психологічний трилер британської письменниці розповідає про 32-річну Рейчел, яка має безліч стандартних життєвих проблем: від відсутності роботи, алкоголізму до негараздів з особистим життям. Щоб приховати своє безробіття від сусідки по кімнаті, жінка щодня їздить електричкою, з вікна якої спостерігає за життям інших людей – нібито щасливої подружньої пари. Але якось Рейчел помічає, що між подружжям відбувається щось не те, а згодом дружина й зовсім зникає… Так Рейчел стає не просто свідком злочину, а й опиняється сама у смертельній небезпеці.

 

Літературні критики зазначають, що «Дівчина у потягу» є чудовим зразком якісного, захоплюючого англійського детективу, при цьому залишаючись одночасно легким і доволі розумним читанням.

 

Cultprostir