До Києва приїде російська поетеса Віра Полозкова

*

Концерт поетеси і музиканта Віри Полозкової знову відбудеться в Києві. Артистка приїде з традиційним складом музикантів, які супроводжують поезію. 30 серпня в клубі Atlas (Київ, вул. Артема 37-41) прозвучить абсолютно нова програма.

 

“Те, що Полозкова крута, говорити вже не доводиться, це апріорі. Просто не всім щастить народитися і жити серед вільних духом людей. Але, незважаючи на що панує сьогодні мракобісся серед сіверян, глибокі і осудні повинні триматися поруч. І я знаю, що цей концерт для неї буде кшталт подвигу, і мені хочеться бути свідком”, – заявив Олег “Фагот” Михайлюта, ТНМК.

 

“Наприклад, вона народила такого Федора, що теплішає навіть у Санкт-Петербурзі взимку. А ще у неї чоловік (з Пітера, звичайно) Саша, який вміє грати колискові на бас-гітарі. Більше того – хоч я хлопчик, і соромно зізнатися, але я можу пустити сльозу під вірші Полозкової. Я навіть набив татуювання на спині з текстом “Знову не ми”. Тому 30 серпня всі, хто хоч скільки-небудь рятується поезією – приходьте і ми потанцюємо” – зазначив головний редактор Playboy Влад Іваненко.

Gazeta.ua