Василь Шкляр представить свою нову книгу на Форумі видавців у Львові

*

У перші дні вересня шанувальників творчості Василя Шкляра очікує приємний сюрприз – виходить друком його нова книга «Чорне сонце». Книгу про бурхливі події на Сході очима бійців полку «Азов» Василь Шкляр представить на Форумі Видавців у Львові 11 та 12 вересня.

 

Книга Василя Шкляра «Чорне сонце» вийде друком в перші дні вересня у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», перший наклад складе 10 тисяч примірників. Історія розгортання російсько-української війни – очима бійця полку «Азов» – хто і навіщо затягує криваву драму, чому гинуть найкращі, чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами, яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю.

 

Сам Василь Шкляр стосовно героїв «Чорного сонця» зазначив: «Кажуть, герої не вмирають, але я хотів би, дуже хотів би, щоб вони замість бути героями жили. Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі. Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто».

 

До цієї книжки, окрім «Чорного Сонця», увійшли твори «Танець під чортову дудку», «Крук – птаха нетутешня», «Останній шанс Захара Скоробагатька», «Високі гори у Ялті», «Цілком таємні історії». Ці твори різні за тематикою, настроєм, часом написання. Але всі вони – про Україну, якою вона була, якою є і якою ще буде колись.

Друг Читача