Марія Бурмака та соліст ТНМК збиратимуть книги для сходу України

*

Незабаром в Україні розпочне діяльність благодійний неполітичний проект «Наша сила – в єдності!», метою якого є надання можливості мешканцям сходу України читати сучасну українську літературу. Автори ініціативи прагнуть розширити культурний простір регіонів, що знаходяться під постійним тиском інформаційної війни, та довести дієздатність незалежного волонтерського руху. Пише Cultprostir.

 

Акція зі збору книг буде проводитися відомими благодійними фондами та громадськими об’єднаннями: фондом «Національне Відродження», видавництвом «Смолоскип», мистецьким об’єднанням «Остання барикада», ВМГО Фундацією регіональних ініціатив, Агенцією розвитку громадянського суспільства, Міжнародною літературною Корпорацією Meridian Czernowitz. Проект підтримали відомі українські культурні та громадські діячі, зокрема Співачка Марія Бурмака, учасник гурту «ТНМК» Олександр «Фоззи» Сидоренко, Олесь Доній та інші.

 

«На моє глибоке переконання, читання і книги − це те, що допомагає вижити морально. Тому я і погодилась взяти участь у ініціативі «Наша сила – в єдності!» по розповсюдженню українських книжок для шкіл і бібліотек східних регіонів, та врешті і до всіх, кому українська книжка потрібна. Українська література, музика, освіта − все це зі зрозумілих причин не поширювалося східними регіонами, таким чином інформаційна війна була програна в душах і головах багатьох мешканців цих областей. Але краще пізно, аніж ніколи. Тому я долучаюсь до проекту», − розповіла Cultprostir Марія Бурмака.

Cultprostir