У Харкові започаткували нову серію інтелектуальної художньої літератури

*

Готуються до виходу з друку відразу п’ять нових книжок вітчизняних прозаїків: видавництво «Віват» представить нову серію інтелектуальної художньої літератури «Вітражі».

 

У серію ввійшли як твори вже відомих авторів: збірник Руслана Горового «13 оповідань, або Те, повз що ми проходимо не помічаючи», романи Олексія Чупи «Акваріум» та Вікторії Амеліної «Синдром листопаду, або Homo Compatiens», так і роботи дебютантів: збірник оповідань харків’янина Андрія Войніцького «Скільки коштує бути білою вороною» і роман Григорія Берковича «Не відкладай життя на завтра».

 

У серії «Вітражі» представлені різні жанри: проза з елементами фантастики, філософії, чорного гумору, поезія і навіть хроніки медбрата, який працює в хостелі для літніх людей. Книжки виходять двома мовами: українською та російською.

 

«При підготовці нової серії видавництво прискіпливо відбирало авторів і твори. Ми задоволені своїм вибором: зовсім скоро про наших авторів заговорять, і якісна українська література посяде гідне місце на книжкових полицях книголюбів, — розповіла генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова, додавши: — Особливо приємно відзначити, що один із наших авторів, Григорій Беркович, пожертвував весь свій авторський гонорар Люботинському дитячому будинку».

 

Презентація нових книжок українських авторів відбудеться на Львівському форумі видавців на початку вересня, а в жовтні серія «Вітражі» буде представлена світовій видавничій спільноті на Франкфуртському книжковому ярмарку. Стенди видавництва «Віват» на Львівському форумі видавців: № 340 і № 329.