Книгу про сучасні інформаційні війни презентують на Форумі видавців у Львові

*

У вересні вийде нова книга Георгія Почепцова “Сучасні інформаційні війни”. Це вже друга книга автора, що побачить світ у Видавничому домі “Києво-Могилянська Академія“. Пише Gazeta.ua.

 

Перша – “Контроль над розумом” – була презентована восени 2012 року. Першими читачами книги стануть відвідувачі Форуму видавців у Львові, що пройде 9-13 вересня.

 

Книга виходить за інформаційної підтримки “Газета по-українськи“, сайту Gazeta.ua та журналу “Країна“.

 

Сьогодні, коли кожна людина, а особливо – телеглядач, стикається з проявами інформаційної війни, конче необхідно навчитися відрізняти правду від брехні, а ще як уберегти себе від чужих інформаційних впливів в умовах інформаційного конфлікту.

 

У книжці “Сучасні інформаційні війни” Георгія Почепцова, відомого фахівця в галузі інформаційної війни, системно викладено історію виникнення і розвитку методології інформаційних воєн та розкрито різницю між американською, британською і російською моделями. Вперше вводиться поняття смислової війни, розглядається її роль в сучасному світі.

 

Книжка стане у пригоді для студентів, аспірантів, а також професіоналів, котрі спеціалізуються на сферах інформаційної політики та інформаційної війни.

Gazeta.ua