Книгу Андрія Куркова про Майдан видали в Японії

*

Нещодавно книгу популярного українського письменника Андрія Куркова «Щоденник Майдану» було перекладено японською та презентовано в одній з книгарень Токіо за участю самого автора та Ікуо Камеями – відомого славіста і перекладача. Пише Cultprostir.

 

«Щоденник Майдану» вийшов у лютому цього року у видавництві «Фоліо». Книга містить записи подій, роздумів, емоцій, які супроводжували Андрія Куркова протягом соціально-політичних зрушень 2013-2014 рр. Твір вже перекладено естонською, німецькою, французькою, англійською мовами.

 

Під час перебування в Японії письменник взяв участь у конгресі Міжнародної ради центральних та східноєвропейських досліджень, де зробив доповідь про сучасний стан української літератури.

 

З наступним твором Андрія Куркова його прихильники можуть познайомитися на «Форумі видавців у Львові», де відбудеться презентація антології «Добрі історії» видавництва «Фоліо». До 4 томів прозових творів, авторами яких стали Володимир Єшкілєв, Антін Мухарський, Юрій Винничук, Лада Лузіна та інші, також увійде нове творіння Андрія Куркова.

Cultprostir