Розкрито секрети фіналу “Гри престолів”

*

Американський письменник Джордж Мартін розповів про ймовірне закінчення його циклу “Пісня льоду і полум’я”, що ліг в основу серіалу “Гра престолів”. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Observer.

В інтерв’ю для видання Мартін зазначив, що фінал історії буде “гірко-солодким”. Письменник уточнив, що ще не завершив цикл, і щось конкретне про його закінчення сказати не може.

 

“Я ніколи не приховував, що мене надихає Толкін, і мені дуже подобається завершення “Володаря кілець”. Це перемога, але перемога гірка. Фродо ніколи не стане колишнім і змушений піти у Валінор, – землю безсмертних, а інші люди продовжують жити далі. Приблизно цього я і буду прагнути”, – пояснив письменник.

Зараз Мартін закінчує роботу над шостим романом циклу “Вітер зими”. Книга, напевне, надійде в продаж одночасно зі стартом шостого сезону серіалу – у квітні 2016 року.

 

Зйомки шостого сезону почалися в липні. Сюжет епізодів буде заснований як на вже опублікованих книгах письменника, так і на тих, що ще не вийшли, адже Джордж Мартін тісно співпрацює з творцями телесеріалу.

Американський серіал у жанрі фентезі “Гра престолів” створений на замовлення каналу HBO. Прем’єра першого сезону відбулася в квітні 2011 року. Серіал номінувався на багато престижних нагород, а його актори були відзначені статуетками “Еммі” і “Золотий глобус”.

Espreso.tv