Список заборонених російський книжок буде розширюватись

*

Видані у Росії книжки, спрямовані на підрив державного суверенітету України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і пропаганди, будуть потрапляти у перелік заборонених.  Про це заявив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, повідомляє «Телекритика».

 

«Це книжки ідеологічного спрямування, які використовуються для підриву державного суверенітету, для розпалювання міжнаціональної ворожнечі і пропаганди “руского міра”. Саме ці книжки спричинили анексію Криму і бійню на Донбасі. І якщо будуть з’являтися книжки аналогічного змісту в Росії, вони  потраплятимуть до цього переліку», – заявив Богдан Червак.

 

Він додав, що відстежувати подібну літературу комітету допомагають «експерти, громадські активісти, українські патріоти, які розуміють, яка це біда і яка це шкода для України».

 

Богдан Червак також уточнив, що до списку потрапили книжки, видані в Росії в останні роки, які всілякими шляхами, легальними й нелегальними, переправляються в нашу країну. «Цих книжок не повинно бути в Україні. Ми звернулися до митників, щоб вони внесли ці книжки до свого переліку. Ми також звернулися до Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України, щоб такі книжки не розповсюджувалися всередині країни. Вони мають притягувати до відповідальності тих, хто займається поширенням цієї літератури шовіністичного змісту», – підкреслив пан Червак.

 

Нагадаємо, Державна фіскальна служба (ДФС) України оприлюднила наданий Держкомтелерадіо список з 38 книг, щодо яких ухвалено рішення про заборону їх до ввезення на територію України. Відповідна інформація опублікована на сайті ДФС.

Zaxid.net