Англомовний путівник Україною вийде до Дня незалежності

*

Видавництво “Основи” перевипустить третє видання Awesome Ukrainе. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт видавництва.

Унікальне англомовне видання про Україну – Awesome Ukraine – це вже третє доповнене перевидання 2015 року. Довідник цікавий усім, кому бракувало цікавої і оригінальної інформації про Україну англійською мовою, кому доводилося самотужки пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому українці мають сентимент до соловейка, калини і сала, чому ми горді за Пилипа Орлика, Сержа Лифаря, братів Кличків і літак АН-225 “Мрія”, чому фестиваль “Казантип” впродовж років приваблює молодь, а центр Європи знаходиться в Закарпатській області.

null

Після Євромайдану, окупації Криму та війни з Росією відомий путівник змінив обкладинку. Тепер традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а коктейль Молотова.

 

Книга поділена на рубрики: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт та індустрія.

 

“Мета видання представити її без пафосу, з іронією та зі здоровим патріотизмом. Awesome Ukraine – результат тривалої і захоплюючої роботи саме наших молодих співвітчизників. Автори проекту Анна Копилова та Богдана Павличко. Тексти написали Артем Чех та Іра Цілик. Дизайн та верстку підготував Діма Єрмолов, його знають як автора крутого вітчизняного блокноту Kyiv Style”, – розповіли у видавництві.

 

У продаж Awesome Ukrainе вийде 24 серпня.

Espreso.tv