Кацапознавство від блогера “Горький лук”

кацапознавство

Харківське видавництво «Віват» готує до друку книгу «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению», автором якої є відомий український блогер, що ховається під ніком «Горький лук». За кілька місяців його он-лайн проект вийшов у топи блогів і оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

Горький Лук творить в жанрі гострої політичної сатири, часто виходить за рамки пристойності і не визнає будь-якої політкоректності. Автор пише російською мовою, широко використовуючи мережевий жаргон, суржик і лексику для дорослих. При цьому він налаштований люто проукраїнські та в іронічному тоні розвінчує міф про російську державну винятковість, висміюючи імперські амбіції Росії та її претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

З огляду на те, що автор регулярно отримує погрози фізичної розправи, керівництво видавництва «Віват» буде зберігати в таємниці особистість блогера. Відомо лише, що він живе в Києві, а за освітою є філологом.

«Одні будуть читати все це, задоволено регочучі, інші − сміючись крізь щільно стиснуті зуби, але теж від душі, хоч і з твердим бажанням знайти і задушити «цього писаку», вийнявши шнурок з черевика. Так чи інакше, неспинні припадки сміху не минуть ні одного паціен … сорі, читача. Лягаючи на лоботомію, будьте впевнені, по пробудженні перемички у вашому «вінчестері» будуть надійно переставлені», − відгукнувся про книгу редактор видавництва «Віват» Ігор Назаренко.

 

 

Сultprostir.ua