Письменники та видавці Брати Капранови стануть телеведучими

*

27 травня на телеканалі ZIK відбудеться прем᾽єра нового проекту – тележурналу соціальних розслідувань «Брат за брата». Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу каналу.

 

Яка позиція ближча українцям: «де гурт, там і сила» чи «наша хата скраю» – саме на це питання реальними прикладами та історіями даватимуть відповіді журналісти програми та його ведучі – письменники, видавці, громадські діячі Віталій і Дмитро Капранови.

*

 

Основу програми «Брат за брата» складатимуть сюжети-розслідування, які ілюструватимуть братерство та взаємодопомогу українців, або ж навпаки – їх відсутність у різних сферах життя. У кожному випуску (хронометраж – 55 хвилин) пропонуватиметься п᾽ять абсолютно різних історій та випадків. Головні герої проекту – звичайні люди, їхні вчинки, мотивація, моральний вибір.

Журналістські розслідування стосуватимуться суддів-корупціонерів, чиновників, які уникли люстрації та місцеві «князьки», для яких закон не існує. Водночас у програмі будуть розповіді про братів, які добровольцями пішли на фронт, небайдужих волонтерів, які ризикують життям, щоб допомогти іншим.

Особлива роль у проекті відведена ведучим Віталію і Дмитрові Капрановим, які останні роки активно займаються громадською і волонтерською діяльністю.

«Ми довго думали над назвою програми, і коли з’явилася  ідея «Брат за брата», кандидатури братів Дмитра та Віталія Капранових виникли самі собою. Ми одразу орієнтувалися на людей, які демонструють активну громадянську позицію, відстоюють власні переконання й, що важливо для ведучих, – за словом до кишені не лізуть», – пояснив вибір ведучих автор проекту, керівник департаменту журналістських розслідувань телеканалу ZIK Мирослав Откович.

Брати Капранови будуть не лише пасивними спостерігачами в ефірі, а й ділитимуться власним досвідом, коментуючи той чи інший сюжет, вступатимуть у діалог та дискусію із авторами матеріалів.

 *

«”Брат за брата” – це продовження нашої лінійки проектів журналістських розслідувань, над яким працює творча команда і в Києві, і у Львові. Цим проектом ми хочемо показати чи навіть надихнути українців, що попри всі труднощі зараз не час здаватися, опускати руки, а потрібно разом, спільними зусиллями справді будувати нову країну», – сказав генеральний директор  медіа-холдингу ZIK Ігор Дедишин.

Програма «Брат за брата» виходитиме щосереди о 22.05.

Телекритика