Тарасу Шевченку зіш’ють 10-метровий рушник

*

Цей та інші культурно-мистецькі заходи відбудуться в Каневі до 154-ої річниці перепоховання Т.Г. Шевченка на Чернечій горі. Пише Cultprostir з посиланням на Міністерство культури.

22 травня зранку розпочнеться піший перехід «Останнім шляхом Кобзаря» канівськими горами від Успенського собору до могили Тараса Шевченка. Біля пам’ятника відбудеться покладання квітів на могилі поета за участі різних релігійних конфесій, виступи представників офіційної делегації. Твори на слова Тараса Шевченка виконає Черкаський народний хор обласної філармонії. Біля пам’ятника поетові пройде колективне вишивання рушника Великому Тарасу за участю майстринь Черкащини. 10-метровий рушник Національної Єдності потім презентують у каневському музеї Тараса Шевченка.

У козацькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці під Тарасовою горою о 9:00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника Івану Підкові та урочистий молебень до дня перепоховання Тараса Григоровича в Каневі. З 11:00 біля підніжжя Тарасової гори розпочнеться культурно-мистецька програма «У нашім раї на землі» за участю провідних професійних та аматорських колективів. Працюватиме містечко майстрів.

23 травня молодіжний проект «Простір Єдності» біля підніжжя Тарасової горипредставить творчу програму з виступів колективів та виконавців. У програмі – вікторина, флешмоб, виставки, літературні читання, інтелектуально-розважальний квест. Працюватиме творча майстерня та фотовиставка.

Cultprostir